Seymen Parke

Yeşillik Caddesi No:219 (Karabağlar Belediyesi Karşısı) Karabağlar, İzmir
0(232) 237-1212
0(232) 207-6262
0(530) 238-4433

[email protected]

10 Yılı aşkın deneyimimiz ve uzman montaj ekibi kadromuzla, 2010 yılından itibaren SEYMEN PARKE çatısı altında Türkiye ve Avrupa'nın en kaliteli Laminant Parke markalarıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

Heyecanımız ve yenilikçi ruhumuz, deneyimimiz ile birleşince sizlere SEYMEN PARKE'nin farkını hissettirmenin gururunu yaşamaktayız.

SEYMEN PARKE olarak önceliğimiz, siz değerli müşterilerimize en uygun maliyetle, en kısa sürede en kaliteli çözümler üretebilmektir.Tüm enerjimizi bu yönde kullanmanın ödülü olarak şu anda 200' ü aşkın mütahitlik firmasının birbirinden seçkin projelerinde çözüm ortağı olarak büyük bir uyum ve işbirliği içerisinde çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz...

Pazarlama, satış ile montaj sürecindeki titiz çalışmalarımız ve uzman kadromuz kalitemizin teminatıdır....

Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir şirket olmak.

Misyonumuz

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken en iyi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Kalite Politikamız

- İnşaat sektöründe hizmet verdiğimiz müşterilerimizin istek ve beklentilerini kalite, hizmet ve fiyatın en iyisini sunarak karşılamak.

- Sektöründe pazar payını sürekli arttırarak sektörde lider firmalar arasında yer almak.

- Çevreye gereken önemi göstererek, zarar verebilecek faaliyetlerden kaçınmak.