Mesam Mobilya İmalatı Tadilat ve Dekorasyon yıllardır edinmiş olduğu teknik bilgi ve donanımıyla Murat Tapsun tarafından, 2000 yılında İzmir de kurulmuştur.

Dinamik yapısı, yaratıcı ve tecrübeli kadrosu ile çok kısa zamanda kendi sektöründe etkin bir yer edinmiş olup her projenin, ekonomik ve fonksiyonel olması yanında, estetik bir unsur olduğunu da ön planda tutmuştur.

Firmamız projelerinde özenli çalışmayı hızlı olarak gerçekleştirebilen hizmet anlayışı ile sizlere layık olmaya çalışmaktadır. Ayrıca iç ve dış piyasalarda araştırmacı ruhu ile yeni oluşumları bünyesinde toplayarak başarılar elde etmektedir

Sektördeki firmalardan farkımız, müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz değer ve bireysel olarak gösterdiğimiz özendir. İhtiyacınız olan çözümlere yönlendirerek sunduğumuz hizmet ile birlikte danışmanlığınızı da üstlenmek, işimizin vazgeçilmezlerindendir. Geldiğinizde fikir alışverişinde bulunarak gerçeğe uygun ölçülerde tasarımlarımızı hazırlayarak , mağazanızın bitmiş halini önceden görme şansınız olacaktır.